Наш адрес

Contact
 

ХИМАГРОСЕРВИС

 
Украина, Киевская обл.
Киев, ул.И.Клименка 25 офис 25
 
PHONE044 362 60 83 
 
 Подробнее
Logo Закрытое акционерное общество

ХИМАГРОСЕРВИС

 За роки свого існування ЗАТ «Хімагросервіс» здобула повагу партнерів та довіру клієнтів в Україні та за її межами, надійно закріпилась в першій десятці компаній аграрного ринку по комплексному забезпеченню сільгоспвиробників засобами захисту рослин , добривами , насінням та технікою .
ЗАТ «Хімагросервіс» представляє собою холдинг дистриб'юторських та агроконсалтингових компаній , підприємств по розробці та формуляції пестицидів, приватного науково-дослідного інституту та господарств,які займаються селекцією та розмноженням власних гібридів та сортів насіння сільськогосподарських культур.
ЗАТ “Хімагросервіс” здійснює комплексне забезпечення сільгоспвиробників засобами захисту рослин, добривами та насінням, щоб допомогти їм , зберегти і збільшити родючість землі та отримати від неї відповідну винагороду за свою важку працю. Ми пропонуємо своїм покупцям лише високоякісні товари провідних світових та вітчизняних виробників, що пройшли процедуру обов’язкової державної реєстрації, та ефективність яких доведена як науковими дослідженнями так і досвідом українських аграріїв.
Одним із основних принципів нашої роботи є оперативність доставки товарів нашим покупцям, адже ми знаємо, що в сільськогосподарському виробництві іноді навіть година втраченого часу важить дуже багато. Розгалужена мережа регіональних представників та дистрибуторів по всій території України дозволяє нам задовольняти потреби наших клієнтів не лише якісно але й швидко.
Для досягнення максимально можливих результатів у рослинництві вкрай необхідно не лише придбати якісні насіння, добрива та засоби захисту рослин але і правильно підібрати їх відповідно до ґрунтових та кліматичних умов регіону, де заплановано вирощування культур, а також специфічних особливостей кожного конкретного поля та індивідуальних потреб обраної культури. Тому наші фахівці-агрономи завжди готові надати кваліфіковані консультації усім, хто цього потребує.
Розуміючи, специфіку галузі, де переважна більшість видатків припадає на весняний період, а прибутків – на осінній, ми ідемо на зустріч своїм покупцям та надаємо їм можливість придбати необхідні товари на виплату.
ЗАТ «Хімагросервіс» також здійснює оптову торгівлю засобами захисту рослин у дрібній упаковці для населення. Ми відповідаємо за якість товарів які пропонуємо своїм покупцям і тому в нашому асортименті ви знайдете лише якісні, ефективні та безпечні для людей і довкілля препарати в оригінальних упаковках фірм-виробників.
З 2007 року компанія «Хімагросервіс» є ексклюзивним дистриб»ютором групи пестицидів компанії «Давкем» на території України
Про ефективність роботи АгроУкраїни свідчать не тільки економічні показники її розвитку, а й бездоганна репутація на ринку, високий рівень задоволеності клієнтів, відпрацьовані та результативні процеси, умотивований та кваліфікований персонал, що зацікавлений у спільній праці .


Предприятие предлагает товары и услуги
ЗАТ “Хімагросервіс ” здійснює комплексне забезпечення сільгоспвиробників засобами захисту рослин.

Адрес офиса
Страна, область Украина, Киевская обл.
Город Киев
Индекс/Адрес офиса 01034  ул.И.Клименка 25 офис 25

Контакты
Телефоны 044 362 60 83 (рабочий)